Дамски олекотени обувки метален акцент

99,00 лв. 69,00 лв.
  • Кат. номер: 360

Дамски обувки от естествени материали

- лицева част - естествена кожа
- хастар - естествена кожа
- подметка - олекотена пяна

- височина пета - 4,5см
- височина платформа - 3см