Дамски боти с дебел пух

149,00 лв. 109,00 лв.
  • Кат. номер: 373

Дамски боти от естествени материали

- лицева част - естествен велур
- хастар - термо подплата
и дебела подплата около глезена

- височина пета - 6см
- височина платформа - 4см