Дамски олекотени ежедневни обувки

119,00 лв.
  • Кат. номер: 544

Дамски обувки от естествени материали

- лицева част - естествена кожа
- хастар - естествена кожа, текстил
- подметка - олекотена пяна

- височина пета - 5см
- височина платформа - 3,5см