Мъжки бежови Челси боти

149,00 лв. 89,25 лв.
  • Кат. номер: 563

Мъжки боти от естествени материали

- лицева част - естествен велур
- хастар - естествена кожа/текстил
- подметка - каучук

- височина пета - 4,5см
- височина платформа - 3см