Дамски ежедневни обувки

99,00 лв.
  • Кат. номер: 580

Дамски обувки от естествени материали

- лицева част - естествена кожа
- хастар - естествена кожа
- подметка - каучук

- височина пета - 2,5см
- височина платформа - 1,5см