Дамски високи боти - Бежов

159,00 лв. 99,00 лв.
  • Кат. номер: 624

Дамски боти от естествени материали

- лицева част - естествен велур
- хастар - кожа и тънка подплата
- подметка - каучук 

- височина пета - 8см
- височина платформа - 6см