Мъжки олекотени обувки - Тютюн

89,00 лв.
  • Cat No: 444

Мъжки обувки от естествени материали

- лицева част - естествен велур
- хастар - естествена кожа
- подметка - олекотена пяна
- височина пета - 3,5см
- височина пръсти - 1,5см