Дамски ежедневни боти с пух

179,00 лв. 119,00 лв.
  • Cat No: 604

Дамски боти от естествени материали

- лицева част - естествен велур
- хастар - термо подплата
и дебела подплата около глезена и свода
- подметка - каучук

- височина пета - 4см
- височина платформа - 3см